Doprava a platba

JAKÁ JE DOBA DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ?

Objednané zboží skladem se snažíme vždy odeslat co nejrychleji. Obvyklá doba dodání po České republice je 2-3 pracovní dny. Pokud by nastaly jakékoliv komplikace s dopravou, budeme Vás kontaktovat.

JAKÁ JE CENA POŠTOVNÉHO?

Standardní poštovné po České republice je 90 Kč. 

JAKÝ NABÍZÍTE ZPŮSOB DOPRAVY?

 • ČESKÁ POŠTA — BALÍK DO RUKY
 • ČESKÁ POŠTA — BALÍK NA POŠTU
 • PPL — PARCEL PRIVATE
 • PPL — PARCEL SHOP
 • OSOBNÍ ODBĚR — SHOWROOM IMRECZEOVA

Podrobné informace o způsobu dopravy, naleznete na naší webové stránce ZBŮSOB DOPRAVY A PLATBY zde.

JAKÝ NABÍZÍTE ZPŮSOB PLATBY?

Zaplatit v našem eshopu můžete prostředctvím spolehlivé a zabezpečené platební brány GoPay (více informací o GoPay naleznete zde), která nabízí následující možnosti platby:
 
 • GoPay — PLATEBNÍ KARTOU
  Platit můžete těmito kartami: VISA CLASSIC, VISA ELECTRON, V PAY, MASTER CARD STANDARD, MASTER CARD ELECTRONIC, MAESTRO
 • GoPay — ONLINE PLATEBNÍ TLAČÍTKA
  Podporované banky pro tento způsob platby jsou: RAIFFEISEN BANK, KOMERČNÍ BANKA, MBANK, FIO, ČESKÁ SPOŘITELNA (PLATBA 24), UNICREDIT BANK
 • GoPay — ELEKTRONICKÁ PENĚŽENKA
  Podporováné platební brány pro tento způsob platby jsou: PAYPAL A GOPAY.
 • GoPay — BANKOVNÍM PŘEVODEM
  Podporované banky pro tento způsob platby jsou: MONETA, UNICREDIT BANK, FIO, ČESKÁ SPOŘITELNA, AIR BANK, EQUA BANK, SBERBANK, ING, EXPOBANK, CITIBANK, OBERBANK, VÚB BANKA

Podrobné informace o způsobu platby, naleznete na naší webové stránce ZBŮSOB DOPRAVY A PLATBY zde.

Z JAKÝCH ZEMÍ SI JE MOŽNÉ ZBOŽÍ OBJEDNAT?

Standardně zasíláme zboží po České republice. Není však problém zasílat i do zahraničí. V tom případě nás, prosím, kontaktujte zde nebo na info@imreczeova.com, kde se domluvíme na výši poštovného a způsobu dopravy.

VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

MŮŽU ZBOŽÍ VRÁTIT?

Ano, ze zákona můžete do 14 dnů zboží vrátit bez udání důvodu. Zboží musí být nepoškozené, nepoužité (pouze v rámci zkoušení) a kompletní. Více informací, kdy a za jakých okolností je možné zboží vrátit, naleznete v našich Obchodních podmínkách zde.

JAK MÁM POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ?

Zboží na výměnu či vrácení peněz musí být nepoškozené, nepoužité (pouze v rámci zkoušení) a kompletní. Prosím, vyplňte NÁVRATOVÝ LIST a přibalte jej ke zboží spolu s kopií prodejního dokladu. Zboží zašlete na naši adresu: Showroom IMRECZEOVA, Šmeralova 16, Praha 7, 170 00, jako obyčejnou pojištěnou zásilku (doporučeně). Jakmile obdržíme zboží, budou Vám vráceny peníze na číslo účtu uvedené v NÁVRATOVÉM LISTU. Více informací, kdy a za jakých okolností je možné zboží vrátit, naleznete v našich Obchodních podmínkách zde.

NÁVRATOVÝ LIST je součástí objednaného zboží a nebo si ho můžete stáhnout zde.

MŮŽU ZBOŽÍ VYMĚNIT?

Ano, do 14 dnů můžete zboží vyměnit za jinou velikost nebo barvu (je-li k dispozici). Zboží na výměnu musí být nepoškozené, nepoužité (pouze v rámci zkoušení) a kompletní. Prosím, vyplňte NÁVRATOVÝ LIST, v něm uveďte požadovanou velikost či barvu a přibalte jej ke zboží spolu s kopií prodejního dokladu. Zboží zašlete na naši adresu: Showroom IMRECZEOVA, Šmeralova 16, Praha 7, 170 00, jako obyčejnou pojištěnou zásilku (doporučeně). Jakmile obdržíme vrácené zboží, zašleme Vám požadovanou velikost či barvu na výměnu. V případě jakýchkoliv nejasností nás, prosím, kontaktujte zde nebo na info@imreczeova.com.

NÁVRATOVÝ LIST je součástí objednaného zboží a nebo si ho můžete stáhnout zde.

PRODUKT

KDE ZBOŽÍ VYRÁBÍTE?

Zboží vyrábíme výhradně v České republice za spolupráce menších oděvních dílen a továren se zaměřením na náročné parametry a požadavky, které je nutné dodržet při zpracování a výrobě originálních modelů.

Z JAKÝCH MATERIÁLŮ ZBOŽÍ VYRÁBÍTE?

Zboží vyrábíme z materiálů, které odebíráme jak od českých, tak zahraničních dodavatelů s prověřenou známkou vysoké kvality. Vždy preferujeme přírodní materiály.

JAKÁ JE ÚDRŽBA ZBOŽÍ?

Při údržbě zboží, prosím, vždy postupujte podle pokynů na ošetřovacím štítku všitém v oděvu. Zboží z vlny a hedvábí nechávejte čistit pouze v čistírně. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat zde nebo na info@imreczeova.com.

CO MÁM DĚLAT, POKUD MÁM ZÁJEM O ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU / NA MÍRU?

Velice nám záleží na tom, aby Vám naše oblečení skvěle sedělo. Proto část kolekcí realizujeme pouze na objednávku a na míru. Tyto modely máme v našem showroomu (Showroom IMRECZEOVA, Šmeralova 16, Praha 7) ve vzorku, který si můžete přijít prohlédnout, vyzkoušet a domluvit se na realizaci. Nejste-li z Prahy nebo je pro Vás návštěva showroomu komplikovaná, lze domluvit i realizaci na základě zaslaných mír.

Máte-li zájem o zboží na míru, prosím, kontaktujte nás zde, na info@imreczeova.com nebo telefonním čísle +420 776 590 064.

RŮZNÉ

MŮŽU VAŠE ZBOŽÍ KOUPIT JINDE NEŽ NA E-SHOPU IMRECZEOVA.COM?

Kromě našeho e-shopu je možné zboží osobně vyzkoušet a zakoupit v našem Showroomu IMRECZEOVA, Šmeralova 16, Praha 7.

Showroom je pravidelně otevřený pro veřejnost každou středu od 13 do 18h. V tuto dobu není nutné domlouvat si předem schůzku.

Je však možné dohodnout si i jiný termín, pokud by pravidelná otevírací doba nevyhovovala. V tom případě nás, prosím, kontaktujte zde prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na info@imreczeova.com, nebo na telefonním čísle +420 776 590 064. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Platby v showroomu přijímáme v hotovosti i kartou.

TĚŠÍME SE NA VÁS V SHOWROOMU!