Způsob dopravy

Cena poštovného po České republice je 90 Kč. Doba dodání po České republice je 2-3 pracovní dny. 

Zboží do zahraničí (např. na Slovensko), v současné době zasíláme jen po individuální dohodě prostřednictvím našeho emailu. Proto pokud byste měli o takovou objednávku zájem, kontaktujte nás prosím na: info@imreczeova.com

Objednané zboží v našem eshopu Vám můžeme doručit následujícími způsoby:

ČESKÁ POŠTA — BALÍK DO RUKY

Balík do ruky je balík, u kterého Česká pošta garantuje doručení přímo do rukou na Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Česká pošta Vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím e-mailu i SMS a to v den podání.

ČESKÁ POŠTA — BALÍK NA POŠTU

Balík na poštu je balík, u kterého Česká pošta garantuje doručení na Vámi zvolenou poštu již následující pracovní den po podání zásilky. Česká pošta Vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím e-mailu i SMS a to v den podání. Balík na poštu lze také doručit až k Vám domů. Pokud si balík z nějakého důvodu nechcete, nebo nemůžete vyzvednout na Vámi zvolené poště můžete zažádat o jeho doručení k Vám domů.

PPL — PARCEL PRIVATE

Parcel Private (Soukromý balík) je balík, u kterého PPL garantuje expresní přepravu s doručením přímo do rukou na Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. PPL Vás bude průběžně informovat o doručování balíku prostřednictvím e-mailu i SMS. Standardní čas doručení je od 8:00 do18:00 hodin. V den dodání Vás následně  bude kontaktovat řidič PPL, za účelem domluvy přesného času doručení. Po té co Vás dopravce kontaktuje, můžete si dohodnout změnu doručení zásilky a to v podobě jiné adresy a nebo času v následujících sedmi dnech.

PPL — PARCEL SHOP

Parcel Shop je rozsáhlá síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL Parcel Shop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách jednotlivých výdejen včetně víkendů. Více informací o službě PPL Parcel Shop naleznete zde.

SHOWROOM IMRECZEOVA — OSOBNÍ ODBĚR

Zboží si můžete vyzvednout osobně v našem showroomu IMRECZEOVA na adrese Šmeralova 16, Praha 7, v otevíracích hodinách: pondělí a středa od 13:00 do 18:00h. Pokud vám tento čas nevyhovuje, je možné se dohodnout prostřednictvím telefonu +420 776 590 064, emailu info@imreczeova.com, nebo našeho kontaktního formuláře zde na jiném čase, kdy si budete moct zboží vyzvednout.

Způsob platby

Zaplatit v našem eshopu můžete prostředctvím spolehlivé a zabezpečené platební brány GoPay (více informací o GoPay naleznete zde), díky které vám nabízíme následující možnosti platby:

GoPay — PLATEBNÍ KARTA

Při tomto způsobu platby jste přesměrováni na platební bránu GoPay, kde zadáte údaje své platební karty a provedete tak okamžitou platbu.

Platit můžete těmito kartami: VISA CLASSIC, VISA ELECTRON, V PAY, MASTER CARD STANDARD, MASTER CARD ELECTRONIC, MAESTRO

GoPay — ONLINE PLATEBNÍ TLAČÍTKA

Při tomto způsobu platby jste přesměrováni do internetového bankovnictví své banky, která vám nabídne již předvyplněný platební příkaz a která Vás po autorizaci platby přesměruje zpět na stránky našeho e-shopu. Platba je provedena okamžitě a zboží je možno ihned expedovat. 

Podporované banky pro tento způsob platby jsou: RAIFFEISEN BANK, KOMERČNÍ BANKA, MBANK, FIO, ČESKÁ SPOŘITELNA (PLATBA 24), UNICREDIT BANK

GoPay — ELEKTRONICKÁ PENĚŽENKA

Při tomto způsobu platby jste jste přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte své přihlašovací údaje a provedete tak okamžitou platbu.

Podporováné platební brány pro tento způsob platby jsou: PAYPAL A GOPAY.

GoPay — BANKOVNÍ PŘEVOD

Při tomto způsobu platby využíváte vlastní GoPay bankovní síť s vybranými velkými českými bankami. Získáte tak bezpečný způsob platby s rychlým potrvzením o provedené platbě.

Podporované banky pro tento způsob platby jsou: MONETA, UNICREDIT BANK, FIO, ČESKÁ SPOŘITELNA, AIR BANK, EQUA BANK, SBERBANK, ING, EXPOBANK, CITIBANK, OBERBANK, VÚB BANKA